| prs0396 a întrebat:

Salut, iubesc o tipa de foarte mult timp, si am incercat de nenumarate ori sa fiu cu ea, insa ea ma apreciaza prea mult si nu-mi poate oferi aceleasi sentimente ce le am eu pentru ea, dar totusi spune ca tine mult la mine, eu am ajuns sa sufar pentru ea, acum sunt cu o alta tipa dar tot la ea ma gandesc tot timpul. Ea mi-a spus ca o doare putin ca nu este ea in locul celei cu care sunt acum si ca-si doreste sa fiu fericit, chestia asta a afectat-o putin, am simtit asta, iar i-am propus sa fim impreuna si ea nu vrea sa fie motivul despartirii de actuala iubita, dar eu pe ea o vreau
Chestia este ca am ajuns sa sufar foarte mult pentru ea, imi macina sufletul asta. Vreau sa o fac sa sufere si ea enorm pentru mine intr-un anumit mod, asa cum si eu sunt innebunit dupa ea, vreau sa o fac sa regrete ca nu a fost cu mine si sa isi doreasca sa fie cu mine. Ce-i sa spun sau sa-i fac astfel incat sa sufere dupa mine?

3 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Ești penibil să stai cu o fată fără s-o iubești doar ca să ai cu cine sta. ^_^
Și ești și mai penibil că vrei să provoci suferință ființei iubite, unei fete care în deosebire de băieți sunt mai sensibile.
Ești un bădăran care nu merită să o aibă.

| neutrino a răspuns:

Asa ceva nu se poate din partea ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce rau esti. Esti dat dra9.