| decagaby a întrebat:

Salut la toata lumea,cer si eu va rog un sfat de la fete in special, am 19 ani si anul trecut am intalnit o fata pe nume Vera care are acum 17 ani si este din alt oras, am vorbit cu ea pe facebook iar acum 2 saptamani a venit acasa,am iesit pe afara cu ea in prima zi si a doua zi,iar a treia zi am condus-o acasa si la poarta m-a sarutat pe obraz,dar eu am vrut sa o sarut pe buze si am sarutat-o, a vrut si ea si cred ca i-a placut.Culmea a doua zi cand am fost la ea mi-a zis ca trebuie sa uitam tot ce a fost intre noi,va rog un sfat, nu stiu cu ce am gresit

Răspuns Câştigător
| ioanaioana a răspuns:

Sau are pe altcineva la care tine mult, sau nu are pe nimeni doar ca tine la cineva mult si vrea o realtie cu el. Dar ma intreb de ce te-a sarutat pe obraz atunci. Poate e nehotarata. Nu, nu ai facut nimic gresit. Las-o in pace cateva zile(4-5) si dupa vorbeste cu ea si intreab-o de ce te-a sarutat pe obraz si de ce s-a lasat sarutata pe gura din moment ce ziua urmatoare ti-a spus ca trebuie sa uitati.
Baftawinking

| decagaby explică (pentru ioanaioana):

Mersi frumos de sfat dar nu cred ca mai merge nimic, este imposibila nu vrea sa mai vb vreodata despre acea intamplae

| ioanaioana a răspuns (pentru decagaby):

Atunci las-o in pace. Nu merita sa te obosesti pentru ea

| decagaby explică (pentru ioanaioana):

Asa mi-am propus mersi esti o dulce

| ioanaioana a răspuns (pentru decagaby):

Mersi tongue

7 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Ai pus botul...

| Dariusuu a răspuns:

Nu ai greşit cu nimic doar că probabil are pe cineva care mai ţine sau pur şi simplu îi e frică să nu te dezamăgească.

Dragostea cu sila nu se poate.

| Danysan a răspuns:

Vezi ca ti-am dat raspuns la postu anterior.