| simonica8809 a întrebat:

Salut la toti.
cand fac dragoste cu prietenul meu ...de 2 ani de zile....ma doare cand o baga mai tare. E o stare de disconfort.Urata.si bineinteles ca dupa, imi piere cheful de facut dragoste.La ginecolog tot zic ca ma duc, si nu mai apuc.shame on me,
Help.
Thanks
Have a nice day!

Răspuns Câştigător
| Liviucu a răspuns:

Subscriu la ce spune el. De obicei o raceala netratata este cauza unor dureri dubioase la voi fetele. Iar timpul este cel mai important in aceste cauzuri. Nu-l lasa sa treaca pe langa tine pentru ca orice boala netratata este un pas inainte catre... + happy

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu mai amana deloc, mergi imediat la medic!
Doi ani este FOARTE mult, realizezi la ce te expui daca ai o rana pe colul uterin, de exemplu?
Nu mai sta nici o clipa, te joci cu sanatatea ta!

| acomputers a răspuns:

Spune-i sa-ti dea limbi inainte happy

| papusica987 a răspuns:

Folositi lubrifiant:*

| Gur1tza a răspuns:

E o problema de ginecologie totusi. eu cred si mai mult ca sigura de fapt ai vreo anexita sau te-ai/te-a lovit el cand faceati sex da fara sa iti dai seama! asta e. n-are treaba lubrifianti sau alte chestii.

| Liviucu a răspuns (pentru Gur1tza):

Subscriu la ce spune el. De obicei o raceala netratata este cauza unor dureri dubioase la voi fetele. Iar timpul este cel mai important in aceste cauzuri. Nu-l lasa sa treaca pe langa tine pentru ca orice boala netratata este un pas inainte catre... + happy

| Dedeeeee a răspuns:

Poate nu esti destul de excitata. vorbeste cu iubitul tau sa prelungiti momentul de preludiu astfel incat sa ajungi in punctul in care nu mai simti decat dorinta si placere. bafta:*

| DanielDesumoulins a răspuns:

Zi-i să ţi-o bage până-n gât

| UnstableX26 a răspuns:

Iti trebuie mai mult antrenament.

| simonica8809 explică:

Mda. misto raspunsuri. unele din ele..nu are treaba lubrifiantul, de excitat ma excit.nu de 2 ani ma doare, si nu tot timpul...doar in anumite pozitii. dar na, se trezesc unii si vb, iar pentru ceilalti, care au stiut sa zica ceva mai destept, mersibatting eyelashes