| Razvan_3203 a întrebat:

Salut la toti membri!
Puteti sa-mi dati sfaturi despre cum as putea face o fata
sa ma placa?
:d

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fi dragut cu ea. Spune-i ca e frumoasa si fai complimente.Incearca sai atragi atentia.Sa te imbraci bine.Si sa pari mai cool. Dar daca e timida intrabo mai pe ocolite daca vrea sa stai cu ea.

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Daca esti baiat gigel o sa te placa. happy
Stiu si eu, depinde de la una la alta, ca sa stii cum sa faci sa te placa trebuie sa vorbesti cu ea. Dar sa nu incerci sa fi altfel decat esti, ca nu va merge. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poarta-te frumos cu ea. Fi dragut in preajma ei. Complimenteaz-o.
(dar nu exagera) Mai degraba fi tu insati. Fata v-a trebui sa te placa asa cum esti.(sa nu fi fals).
Iti spun toate astea din perspectiva unei fete.

| Razvan_3203 explică:

Multumesc pentru sfaturi