| Daniela1234567 a întrebat:

Puteti sa-mi dati ceva sfaturi pentru sau cum as putea sa-mi ridic dispozitia. mersi mult happy

Răspuns Câştigător
| adeluna a răspuns:

Iesi si alearga rapid o tura. Sportul elibereaza hormonul fericirii. happy Eu cand am o stare nasoala imi imaginez ca as putea sa fug de probleme sau de sentimentele si gandurile incurcate. Sa vezi atunci ce viteza prind. Si ma simt apoi mult mai bine. Apoi vin acasa si imi pun o masca de fata, imi fac unghiile si ma uit pe 9gag. Sau Harry Potter. Ciocolata amaruie e iarasi stii tific demonstrat sa te faca mai fericita. Si ceaiul de sunatoare e cel mai puternic antidepresiv natural. Daca un beauty day ca asta mai si iesi vu prietenii primesti puncte bonus! happy

2 răspunsuri:
| MrLucas a răspuns:

Iesi cu prietenii, uita-te la comedii, practic fa orice te-ar face fericita in mod normal.

| Lollllipop a răspuns:

Sa-ti ridici dispozitia..Pai eu una ies cu prietenii, glumim, radem sau mai imi chem prietenele la mine ne uitam la un film ceva, povestim(daca este cazul ne spunem ce avem pe sulfet). Eu asa imi ridic dispozitialaughing