| anonim_4396 a întrebat:

Salut lumeeeeeeeee

Ce simti atunci cand esti indragostit?(am aproape 16 si nu sunt indragostit, doar asa de curiozitate sa stiu la ce sa ma astept daca voi fi)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai e diferit de la o persoana la alta e acea senzatie care apare atunci cand esti atras de o persoana si te simti bine in prezenta ei, te face fericit, ai fluturasi in stomac sa zic asa cand vorbesti cu ea e o senzatie extraordinarahappy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simt ca ma pitiga ceva in stomac cand il vad, daca imi zambeste transpir de emotii, tremur, inima imi bate foarte tare :X pare foarte ciudat cand auzi, dar cand o simti pe pielea ta simti ca esti in al noualea cer :X:X

| SteffAnnya a răspuns:

Nu se poate descrie! este un sentiment aparte care il simti atunci cand iubesti cu adevarat.Adica simti fluturasi in stomac, emotii, incepe sa iti bata tare inima si te cuprinde in fior rece cand persoana de care esti indragostit/a te atinge. Abia atepti sa intri in vorba cu el/ea. La un moment dat ai emotii deoarece iti este frica sa nu se prinda ca il/o iubesti temandu-te de cum va reactiona sau ce va zice ori daca iti va spune ca te iubeste. love struck love struck love struck