| anonim_4396 a întrebat:

M-am indragostit de o fata si vreau sa ii trimit o poezie de dragoste putin mai subtila(nu sunt creativ deloc in aceste momente).Am 2 cerinte de la voi:
1.Credeti ca e prea devreme sa ii trimit o astfel de poezie? A trecut o luna de cand ne cunoastem
2. Aveti idei de o poezie simpatica(asa cum am mai precizat,sa fie mai subtila, avand in vedere ca o stiu de putin timp)?

Răspuns Câştigător
| Gillian a răspuns:

1. Depinde de cat de apropiati sunteti, daca te place si ea. Nu stiu ce sa iti spun.
2. Nicolae Iorga- "Ci de-am fi singuri". Totusi, de ce nu ii scrii tu ceva, din suflet? Eu zic sa incerci.

| Diana661 a răspuns (pentru Gillian):

N-am inspiratie pe moment.Merci,e foarte buna poezia!

| Gillian a răspuns (pentru Diana661):

Cu mare drag! happy

5 răspunsuri:
| Ellyyyyyy a răspuns:

Cauta versuri din melodii, easyy rolling on the floor)

| anonimajunior100 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, cred ca e prea devreme. Adica mna, va cunoasteti de abia o luna si deja poezie. Eu zic sa mai lasi un pic sa treaca timpul. Multa bafta!