| kingrobinho a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor. Pai sa incep cu inceputul. Eu m-am indragostit de o fata care e din alta clasa, tot de a 9-a ca si mine. Noi nu ne cunoastem absolut deloc. Problema e ca chiar nu stiu cum sa ma bag in seama cu ea, dar si partial frica.
Nu am mai patit asa ceva pana acum, deoarece eu ma cunosteam de dinainte cu ex-prietenele cu care am mai fost. Deci asta e ceva mai nou pentru mine. Cum credeti ca ar trebui sa ma cunosc cu ea, pe Facebook sau in real life? Si daca se poate, imi puteti spune cam cum ar trebui sa ma bag in seama cu ea in real life, avand in vedere ca nu ne cunoastem deloc si ca nu avem prieteni comuni.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| SuntFataa a răspuns:

E mai dragut sa o bagi in seama in "real life" cum spui tu. Incearca sa vezi daca ea merge la anumite acrivitati; daca da, atunci mergi si tu si va veti imprieteni. Sau incearca sa te imprietenesti cu cineva, una baiat de la ea din clasa si sa te duci pe la el, apoi te imprietenesti cu mai multi si asa ajungi mai usor la ea.
Daca ti se pare prea greu asta atunci decurge la Facebook.

1 răspuns:
| Deaad a răspuns:

Viata reala.