| Bogdan1o a întrebat:

M-am masturbat acum seara dupa 2 saptamani de pauza, am avut erectii dar m-am abtinut, iar acum cand am terminat si am ejaculat maa doare capul, sa fie din cauza ca nu am facut de 2 saptamani... ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| Theodore9 a răspuns:

Nu cred depinde de organism eu tot nu am facut o data o saptamana si cind am facut nu mi-a fost nimic (dar tu in cit timp ejaculezi )

| Bogdan1o explică (pentru Theodore9):

Depinde de cat de repede fac...1-2 minute si pot ajunge la 5-6 minute

| dorel85 a răspuns:

Eu am mai auzit de la niste tovarasi ca ar fi un sindrom asta, cu durerea de cap dupa. Dupa ce nu ai mai facut 2 saptamani, te-ai incordat prea mult la ejaculare. mai multa relaxare, si daca tot te doare poate esti suspect de acel sindrom

| Theodore9 a răspuns (pentru dorel85):

Nu mai este sindrom doar daca a facut citiva ani la rind fara intreruperi, dar vezi ca el poate sa faca asa rar eu maxim 1 saptamana si nu am nimic