| Florin09fcsb a întrebat:

Ma cunosc cu o fata de aproape un an. Eu am placut o din primul moment, am vazut ceva special la ea. Pana acum nu i.am spus ca.mi place de ea, dar am incercat sa-i dau de inteles. Aseara, ea mi.a trimis o poza cu un citat de dragoste. Am simtit ca e momentul perfect sa-i spun, dar a fost dezastruos. Ea mi-a spus ca nu putem fi impreuna, si ca ei ii place de alt baiat. Si s-a suparat pe mine. Ce sa fac? Chestiae ca va trebuii sa ma intalnesc cu ea zi de zi deoarece suntem in aceeasi clasa. Sa continui sa o bag in seama sau sa o las in pace?

Răspuns Câştigător
| sweetangels a răspuns:

De ce ti-a trimis poza respectiva cu citatul de dragoste? Ii poti spune ca ai vrut sa fii in ton cu momentul si astfel, i-ai spus si tu ceva "de dragoste"! Mi se pare aiurea ca ii place de altul dar iti trimite tie asa ceva. Ii poti spune chiar asta. Nu o mai baga in seama, o sa vina ea la tine garantat!

| Florin09fcsb explică (pentru sweetangels):

A venit deja! Dar o sa incerc sa vorbesc mai rar cu ea.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-o mai baga asa de mult in seama... vorbeste cu ea mai rar

| Marius925990 a răspuns:

Clar e ca nu te place.e stupid sa ii spui ce simti pentru ea, mai ales prin mesaj. daca voiai sa stai cu ea ieseati afara si prindeai un moment sa o saruti.in functie de ce zicea aia era