| ISKillerX123 a întrebat:

Salut, recent am avut contact sexual neprotejat cu prietena mea si am observat ca am o bubita alba pe capul penisului, mai exact langa uretra. As dori sa stiu ce poate sa fie si daca sunt sau nu pericole.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sexul neprotejat duce la contaminarae cu boli venerice!
Bineinteles ca este periculos, daca ti-u aparut bube pe penis!
Mergeti la un cabinet de dermato-venerice pentru analize amanuntite si tratament.

| SkyPilot a răspuns:

Stai linistit ca nu e vorba de o boala venerica asa cum ti-a scris acritura din raspunsul anterior.
Ar trebui sa te vada un medic, pentru ca locul in care ti-a aparut bubita respectiva este cam ciudat.

| ywar a răspuns (pentru SkyPilot):

Daca o intrebi pe doamna Cruela, cred ca ii spune ca saracul mai are cateva luni de trait si nici nu mai poate manca! E penibila!

| Elliana534 a răspuns:

Este herpes gential... ai grija unde bagi matarnga data viitoare...

| BaciuFlorin a răspuns:

Ar fi cazul sa vizitezi un specialist daca nu sti despre ce este vorba, iar in cazul in care te simti rusinat, nu ar fi cazul, este un lucru perfect normal, toate cele bune.