| shikari a întrebat:

Salut ma numesc Bita Fometescu Constantin locuiesc in Pitesti, vreau sa va intreb daca este normal la varsta de 14 ani sa am penisul de 8 cm "SCULAT"! Vreau multa seriozitate, eu nu fac mitso. Am multi prietenii care la varsta de 14 ani au penisul de 16-17 cm. Multi prietenii rad de mine, pentru ca o am foarte mica.

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Esti neinformat.
Afla deci, ca marimea normala a penisului, in cazul unui baiat de 10 ani este de 4-8 cm, a unuia de 12 ani, 5-10 cm, a unui baiat de 14 ani, 6-14 cm, a unuia de 16 ani, 10-15 cm si a unuia de 18 ani, de circa 11-17 cm.
Esti in perioada de crestere, asteapta pana dupa 20 de ani cand vei fi complet dezvoltat si mai stam de vorba.Deocamdata,n-ai probleme.

| sylar2007 a răspuns:

Pai...e cam mica...dar acum depinde si cat de dezvoltat fizic esti.dar pana la urma depinde ce faci cu ea nu cat de mare e.(dar sincer nu e normal sa fie chiar asa mica)trebuie sa te duci la medic

| Raul1510 a răspuns:

Nu e deloc normal. eu am 14 ani si o am de 15cm.

| JustmeV a răspuns:

Este normal. Ai doar 14 ani, va creste pana la 20 - 21 de ani. Unii se dezvolta mai tare decat altii. Ai timp.

| Dany82 a răspuns:

Frate... sti cum se zice un penis mic este un penis perfect happy! Sincer e bine daca il ai de 8 cm la `14 ani are timp sa creascawinking Bafta multa la asteptat happy!

| ExXoTiCo a răspuns:

Frate, sincer pentru 14 ani e cam mic adica eu la 14 ani il aveam mai mare. Dar oricum nu ai ce face, trebuie sa astepti sa mai crestibig grin

| blueeeee32 a răspuns:

Frate freacate de covor poate pana mea iti cresterolling on the floor))

| blueeeee32 a răspuns:

Freacate de covor poate iti creste rolling on the floor

| HelloKitty98 a răspuns:

Si husa mea de la telefon e mai mare. rolling on the floor)rolling on the floorrolling on the floor

| Deavol02 a răspuns:

Eu la 14 ani aveam 19 cand imi era pla in hibernarelaughing
prietenii rad de tine ca esti si mai prost si le arati puta aia, ca penis nu se poate numi.
iti recomand o relatioe cu fata ce a spus ca sa dezvirginat cu stilou lu frateso, va potriviti la perfectie!