| ContAnoNiMMM a întrebat:

Salut TPU!
Vreau sa va intreb, este normal la 17 ani sa ai penisul sculat de 14 cm?
Daca nu, ce as putea face? Si la ce dimensiune ar trebui sa ajunga?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea penisului tau se incadreaza in limita dimensiunii de 14-16 cm, lungime care este considerata ca fiind absolut normala in cazul majoritatii barbatilor de varsta adulta. Multa sanatate!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de unde-l masori, de la gaura fundului sau de corect, cu rigla peste el.
Din pacate pentru tine, asta este masura cu acre vei ramane pe veci, fiindca cresterea lui s-a incheiat la 16 ani.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E normal.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal. Nu te apuca sa iei ceva pastile de marire a penisului.

| CodrutElian1990 a răspuns:

14 cm este marima medie si normala la romani.

| Hela a răspuns:

Penisul creste pana la varsta de 21 de ani. hai sa fim optimisti laughing

| BAIATULdinOZ a răspuns:

Eu am 20 deci teapa

| Maxzon a răspuns:

Penisul își încetează creșterea în jurul vârstei de 16 17 ani deci probabil cu atâta vei rămâne. I o mărime normala deci n.ar trebui sa te complexeze