| anonim_4396 a întrebat:

Salut ma numesc Marius am 16 ani am o prietena de aproximativ 1 an am decis sa facem si noi sex dar am o problema de erectie cand ies cu ea seara afara ne plimbam stam imbratisati ne sarutam am o erectie dar cand sunt cu ea in pat am una foarte foarte slaba si de scurta durata mentionez ca in ultimele 3 4 luni ma masturbez destul de des cam 3 4 ori saptamana niste sfaturi si pareri m.ar putea ajuta multumesc!

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Nu esti destul de relaxat, locul unde o faceti nu este foarte comod, linistit, ar trebui sa te masturbezi mai rar, si probabil nici ea nu te ajuta foarte mult in pat happy

| Mariusica1999 a răspuns (pentru AlexDFY):

Mersi am sa incerc si asta!

| AlexDFY a răspuns (pentru Mariusica1999):

Fa dormitorul un loc cat mai linistit, nu va grabiti, faceti un preludiu mai lung

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E din cauza emoțiilor. Cu timpul va trece și vei fi „taur comunal".