| anonim_4396 a întrebat:

Salut ma numesc Marian am 16 ani am o prietena de aproximativ 1 an am decis sa facem si noi sex dar am o problema de erectie cand ies cu ea seara afara ne plimbam stam imbratisati ne sarutam am o erectie destul de buna dar cand sunt cu ea in pat am una foarte foarte slaba si de scurta durata mentionez ca in ultimele 3 4 luni ma masturbez destul de des cam 3 4 ori saptamana niste sfaturi si pareri m.ar putea ajuta multumesc!

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E din cauza emoțiilor. Cu timpul va trece și vei fi „taur comunal".

| alexandru0sorin a răspuns:

Man cel mai probabil esti decat emotionat. nu stiu insa sigur ce sati recomand

| Mariusica1999 a răspuns (pentru alexandru0sorin):

Mersi mai astept si alte pareri oare din cauza masturbari?

| MadagasHardwell a răspuns (pentru Mariusica1999):

Nu frate, n are nicio treaba masturbarea in toata chestia asta
faptul ca n ai erectie langa ea cand sunteti in pat se poate trage cumva din faptul ca ai emotii sau ca ai o retinere. recomandarea mea este sa acorzi mai mult timp preludiului. http://www.csid.ro/......-12691544/ documenteaza-te si pune in aplicare. bafta!

| Mariusica1999 a răspuns (pentru MadagasHardwell):

Mersi

| MadagasHardwell a răspuns (pentru Mariusica1999):

Da si tu o funda daca tot te am ajutat happy ma ajuta si pe mine mult