| TheCunningHam a întrebat:

Salut, maine am prima intalnire...Imi place de fata pe care am chemato dar si ei ii place de mine. Cand vorbeam pe facebook am intrebato daca am putea forma un culplu...Si a zis mai bine vorbim fata in fata maine... Oare am sanse? Ce sa fac?

Funda

4 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Sa-i reciti o poezie de Ion Minulescu.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Pai cred si eu ca vrea sa vorbiti intre 4 ochi, ca daca i-ai scris si ei cum ai scris aici, nu a inteles saraca fata absolut nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te mâine la întâlnire și ne zici și nouă.

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Tu ori esti emotionat, ori ai cam lipsit la orele de limba romana. Ai grija la intalnire, sa nu te balbai si sa vorbesti asa cum ne-ai scris noua.