| anonim_4396 a întrebat:

Va roghappyCine are timp sa citeasca:
Deci:Mie imi place de mult de o fata si ieri i-am spus ca o plac si ca sunt indrag de ea. Ea nu a zis nimichappyA ramas surprinsa(pe mess)
Azi am vazut ca pe facebook a trecut de la singura intr-o relatie
Oare sunt eu acela? Am intrebato cine e norocosul si ea mi-a zis ca o sa vad maine
Va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| PandaEcrazy a răspuns:

Hei! asculta o fata:depinde cum a reactionat cand ai pus intrbarea:adica era vesela(poate ai fi tu) sau un pic trista(cu siguranta nu esti tu acela)... sper sa te ajute si sa-mi dai mess inapoi cu raspunsul tau:daca era trista sau vesela papa

| Lopu a răspuns:

Da. se refera la tine.
Altfel nu tiar zice "o sa vezi maine"winking
Bafta! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil esti tu laughing
Pune-ti si tu " intr-o relatie " si vezi ce zice laughing