| Modx a întrebat:

Maine merg la o intalnire cu o fata pe care o plac... Sa cumpar ceva? o floare ceva?

: E prima intalnire cu fata respectiva.
:Am 16 ani

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Sigur, ar fi frumos sa-i cumperi o floare.

| R_8074 a răspuns:

O floare ce atata ciocolata. Si nici aia neaparat. Dupaia daca nu ii mai dai o sa faca mutre ca inainte ii aduceai cadouri si acum nu

| Nicky29 a răspuns:

Cumparai o ciocolata de aia milka la 13 lei si cam atat poti sa ii cumperi si o floare. Asta daca vrei tu neaparat sa cumperi ceva daca nu du-te cu mana in fund nu se supara.

| KellyK13M a răspuns:

Poi poti sa ii iei o ciocolata in forma de inima si un trandafir(alegi tu culoarea) succes

| albastrualb77 a răspuns:

Da, ar fi indicat, o floare, un maimutoi de plus, nu stiu, ceva sa ii ramana amintire.

| Bababam a răspuns:

Plateste-i sucul si este suficient. Nu te apuca la lucruri marete ca poate te ia de prost. Daca iesi cu o fata care considera gestul dragut, e ok.

| lyTTTT a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaa love struck fetelor le plac florile :o si o sa pari un baiat deosebit, ca-n general baietii de 16 ani nu cumpara nimic la intalniri straight face. deci cumparaa o floare o sa fie un gest foarte frumos. :*

| ZEU93 a răspuns:

O intalnire la care o fata primeste o floare este o intalnire care va ramane mult timp in memoria ei.Bafta big grin (As recomanda un trandafir rosu)

| malinne a răspuns:

Eu spun sa ii iei un lantisor ceva pe care sa il poarte nu stiu cu un pandantiv frumos happy
multa multa bafta :*

| alinush007 a răspuns:

Cumpara si u un trandafir rosu si o ciocolata ceva. ii va placea mult