| NIlieFlavius20 a întrebat:

Salut.
Menționez că am 19 ani, o stare de sănătate perfectă, nici o problemă nimic.
Am o viață sexuală destul de bună... Dar.
Înainte făceam pe fiecare seară dragoste cu soția mea, și nu era nici un fel de problemă. Penisul se scula, era totu ok.
De ceva zile au intervenit niște probleme dentare.
O infecție la o masă, mai precis Abces dentar. Prin toate mijloacele de durere. Am scos nervul, dar nu am putut să tratez dintele din cauza infecției.
Acum de când am extras nervul am avut prima zi frisoane, dureri, umflaturi, etc la zona dintelui. Însă apetitului sexual nu mai este la fel... Mii se scuală mai greu. De ce? Din cauza infecției? Are vreo legătură? Sau din cauza perioadei zilnice de a face dragoste? Vă rog să mă ajutați.
Mulțumesc frumos.
Fundă

Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

O sa treaca cateva zile pana corpul scapa de infectie. Numa sex zi de zi, o sa ai probleme pe termen lung. O pauza mai merita sa faci

1 răspuns:
| Emilian65 a răspuns:

Nu este de la infectia dentara pe care ai avut-o. Este de la sexul in exces pe care-l faci cu sotia ta.