| Dima_Alin_1998 a întrebat:

Salut, mi-a oferit o fata 60% sanse sa fiu împreună cu ea, sunt destul de mari? Ce ziceți as putea sa incerc sa ma duc la ea cu un buchet de flori si sa ii zic ce simt? Ea stie ca o plac, dar cred ca ar fi altceva daca as face asa.

Răspuns Apreciat de Editori
| Jonas94 a răspuns:

Suferi cumva de un deficit la încrederea în tine? Florile sunt un cadou, implicit un mesaj (nu sunt sigur pe mine, compensez cu un buchet de bălării).
Nu cumpăra atenția unei femei cu cadouri, te scade pe tine și probabil va râde de tine cu prietenele ei.
Nu-ți garantează nimeni că și ea te place pentru că mintea bărbatului mereu îl înșeală, mereu arată reciprocități unde nu sunt.
Mai bine, lasă procentele, întreab-o când te scoate în oraș la o cafea și lasă cadourile și gesturile de bună-voință pentru atunci când veți fi împreună!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este prostituata?
Ca-n dragoste se ofera 100% sau nimic.

| Emilian65 a răspuns:

Un gest frumos din partea ta. Asta ar mari procentul cu cel putin 10%.

| Emma30555 a răspuns:

E imatur sa dai procente. Nu e ca la matematica. Dacă ea vorbește ca la matematica nu vad de ce te ai duce cu flori.

| Cannibal a răspuns:

Știi cum se spune, nu? "Nu riști nu câștigi" până la urmă dacă ai carisma potrivită cu un gest mic poți să o cucerești.
Încearcă, vezi ce o să iasă, indiferent că funcționează sau nu trebuie să fi mândru de tine pentru că ți-ai învins frica.
Baftă!

| Maria505 a răspuns:

Acum depinde de fata. Spre exemplu, mie personal chiar dacă stiu ca unu ma place, as vrea totuși sa nu arate ca este topit după mine. Dar mna. după cum am spus, depinde de la fata la fata. Bafta oricum?