| popamarius473 a întrebat:

Imi place foarte mult de o fata de foarte mult timp, vara trecuta mi-am facut curaj si i-am spus daca ar vrea sa fim impreuna. Ea m-a refuzat. Acum se apropie ziua ei de nastere. M-am gandit sa ii cumpar un buchet de flori si o ciocolata si as merge la ea si i-as spune din nou ceea ce simt pentru ea. As avea sanse? Se merita sa incerc si varianta asta? Tin sa precizez ca imi place foarte mult de ea.

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Atata Vreme cat nu e cu nimeni de ce sa nu Incerci, fete isi pot schimba gandirea.Inainte de asta vb cu ea si spune-i ca vrei sa o vezi ca sa nu existe probleme. Apoi daca accepta da-i astea si vezi cum reactioneaza.Pana la urma tot o sa se simta Bine chair daca nu s-a schimbat. Important e ca tu ii arati Inca Odata ca ti la ea si ca o consideri o fata aparte in Viata ta.

2 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Nu fa asta, daca te-a refuzat o data, te va refuza din nou.Garantat.Nu consuma banii degeaba pe flori si ciocolata.Ba,nu te place ca ar fi reactionat atunci prima oara cand ai intrebat-o.Nu te umili in fata ei, grow a pair of balls si cauta-ti alta.Aia nu merita suferinta ta.

| Cosmina6622 a răspuns:

Mai..cat timp nu are pe nimeni arata i ca o placi. poate si a schimbat parerea.insa incearca mai intai sa vorbesti cu ea, comunicati, vedeti ce aveti in comun..asa o faci si pe ea sa te placa mai mult..fi tu insuti