| Nuamnumesrry a întrebat:

Mie imi place de o fata, am scos-o in oras ne-am inteles bine si cred ca si ea ma place. Cum as putea sa am o relatie cu ea (ce trebuie sa fac)? Sorry nu prea am experienta cu relatiile, deci cum as putea sa incep o relatie cu ea? Amandoi avem 15 ani

Răspuns Câştigător
| Xpressurself a răspuns:

Cum nu stii ce sa faci? Treci peste frica ca stii ce sa faci.
Prinde-o de mana, intinde o creanga peste umerii ei si daca nu are reactii clare de respingere asteapta pana vine momentul sa o saruti. Un moment de tacere, o privire lunga in ochi si un zambet pana la buzele ei.
Lasa vaicareala, la treaba.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca a iesit o data cu tine, inseamna ca te place. Trebuia sa-i mai propui o viitoare iesire. Si atunci ii vei spune ce ai de gand cu ea.

| GdX a răspuns:

Pupa fata. Daca iti raspunde e clar, te place si asa incepe relatia. Direct si fara intrebari inutile. Spor la treaba.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă te-ai întâlnit o dată, ai început deja relația. Ca să continue este necesar să vă mai întâlniți. Propune-i o întâlnire.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Continua sa vorbiti amandoi, pana cand, de la sine, o sa fiti impreuna, ca un cuplu big grin

| Mortimer2020 a răspuns:

Pai pentru inceput sa incep să vorbești cu. Dupa sa iesiti si dupa sti tu dar nu acum

| Nuamnumesrry explică (pentru Mortimer2020):

Pai am iesit in oras deja... chestia cu sti tu cum ....aia nu o stiu

| Mortimer2020 a răspuns (pentru Nuamnumesrry):

Dar tu ai vrea sa faci de la vârsta asta