| LovelyComplex a întrebat:

Salut, nu este vorba despre mine in aceasta intrebare. Am o prietena foarte apropiata mai mica decat mine si imi fac griji pentru ea. Adica pana acum a avut 25+ iubiti si se lingea cu toti pe buze, credeti ca o sa o afecteze cu ceva? eu mereu ii zic : stai singura si vezi-ti de scoala. Dar niciodata nu ma asculta. Imi puteti da niste sfaturi zicandu-i ce sa faca? si nu, nu o plac. sunt doar prieten bun cu ea.

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Din moment ce a inceput deja sa se linga cu asa multi, greu se mai poate schimba si un plus tu chiar nu poti face nimic in privinta asta

| wolder a răspuns:

Fiecare are propria lui viata in care isi poate lua propriile lui decizii si nu ai cum sa schimbi actiunile cuiva daca acesta nu vrea.
tu poti doar sa ii dai un sfat bun si daca nu asculta e viata lui.
Nu cred ca poate sa o afecteze poate daca tipi aveau herpes poate sa ia si ea sau boli cere se iau prin sarut, dar daca face sex cu ei poate sa ia BTS-uri

suntserios
| suntserios a răspuns:

E o cauza pierduta, stai sa vezi cand o sa faca sex, o sa zici ca e parcare de tiruri cati o sa treaca prin ea.

| ScreamoTime a răspuns (pentru suntserios):

rolling on the floor))))

| allthree a răspuns (pentru suntserios):

Buna asta! rolling on the floor

| JunNnkie a răspuns (pentru suntserios):

Ce parcare de tiruri ma... poate gara

| suntserios a răspuns (pentru JunNnkie):

Detalii

| xBya a răspuns:

Hmm... las`o asa, nu fa mai mult. I`ai spus destul, daca te ignora, asta e. Odata se va indragosti de unul dintre pulifricii cu care se spala, iar acela nu o va mai baga in seama. Atunci sa vezi tu suparare si regrete. Ala e momentul cand intrii tu, relaxat, cu zambetul pe buze, te pui langa ea si ii zici cu un aer de superioritate 'ti-am zis eu'. De aici sunt doua cai. Ori te va asculta de atunci incolo orice i`ai zice, ori, daca e o curvistina autentica, te va ignora pentru urmatoarea perioada de timp.

| Cromwell a răspuns:

Pozitia69

| VirtualEinstein a răspuns:

Ii zici odata si gata duduii, si daca are bunavointa iti urmeaza sfatul, daca nu pa si la revedere.
Zici ca nu te asculta, inseamna ca nu da o basina pe relatia voastra de amicitie, nu mai zic de respect ca cer prea mult. Sti..omul pana nu se arde odata nu mai pune mana

| D3nny5 a răspuns:

Spune-i să nu se mai lingă cu ei pe buze, că are şi alte „găuri"