| BogdanDavidZ a întrebat:

Salut, o fata imi spune ca sunt fratele ei si ca suntem bff.
Doar ca se da pe langa mine. Zicea ca nu are prieten(desi are) (si prietena ei spune nu vezi ca a batut apropo cand a zis ca nu are) se pune la mine in brate etc. Oare ma place?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza daca te place?
In general bff cu o fata nu exista.
Eu am impresia ca ai putea dezvolta.Conteaza daca ea te place? Ti.a placut de ea mereu si te.ai bagat din greseala in friend zone? Nu iti place de ea si te.ai bagat intentionat in friend zone asa ca preferi sa ramaneti prieteni?

| BogdanDavidZ explică (pentru anonim_4396):

Din greseala. m-am bagat singur

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti in zona prieteniei da fetele fac chesti de genul cu prieteni ei

| BlyeeetAK47 a răspuns:

(citeste cu o voce d-aia din filme, in soapta, incet) Esti in locul intunecat, fara iesire... zis si FRIENDZONE...

| LadyDee89 a răspuns:

Te place si nu te place! nu incerca sa intelegi fetele/femeile

| Mrr2000 a răspuns:

laughing Nu te place, dar esti in friendzone.

| Andreisorescu a răspuns:

Femeile sunt complicate sad eu am impresia ca te place sau vrea sa faca o gluma dar ori gluma ori adevar are iubit si mai bine incerci sa nu te bagi in relatia lor