| anonim_4396 a întrebat:

O sa incerc sa o spun pe cat de scurt posibil. Ideea e ca mi-a placut de o fata timp de 1-2 luni si ea nu prea arata ca m-ar placea ceva mai mult ca prieten. Niste sfaturi sa nu ma mai simt prost? (Stiu ca ar trebui sa nu ma mai gandesc si sa nu-mi pese, dar nu pot)

Răspuns Câştigător
| StevenMetalhead a răspuns:

Nu ai formulat ok întrebarea, de aia lumea nu prea înțelege și te fac prost happy. Uite ce-i. Trebuie să existe motive că nu te place, probabil ești prea moale cu ea și ea nu este atrasă sau poate fugi după ea mereu și ești gata să faci orice pentru ea și ea tot nu e atrasă de aceasta. Gândește-te ce o atrage pe ea la alți băieți, ce fel de băieți sunt atrase de fete...a? Te-ai prins? Probabil îți desenezi în cap niște tâmpiți nebuni, mușchioși, tatuați pe un harley, dar nu important cum ei arată, ci cum se comportă ei cu ele, ia asta în vedere și când ai să înțelegi mai bine, ai putea din nou să reformulezi întrebareawinking

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce sfaturi vrei sa-ti dam?
Ti-a placut de o fata, iar ei nu i-ai placut, relatie nu a fost intre voi si nici nu poate fii.
Ce sfat doresti?
Nu crezi ca ar fi normal sa iti muti gandul de la fata aia si sa-ti gasesti o alta, care sa te placa?
Asta ar fi singurul sfat sanatos in situatia ta!
Move on!
Viata merge inainte si fara fata aia!

| DonGiani a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa te simți prost în continuare poate o sa te placă laughing) Nu ai de unde sa știi, poate ii plac proștii laughing)