| BoBoLiNo92 a întrebat:

O sa va da durerea de cap cat cititi. Simt nevoia sa ma descarc cuiva. Am si eu o problema ff mare. M`am despartit de iubita mea. Suntem certati de 1 saptamana si 1 zi. Cred ca va puneti intrebarea de ce ne-am certat. Pai, Ea pe zi m`a intrebat daca ma duc la ea seara. Si i-am raspuns ca nu pot ca nu am motorina sau ca e tata d munk. Seara m`am dus cu baietii la restaurant sa ne uitam la meci si la o bere. Imi da mesaj si ma intreaba unde sunt si i-am zis unde sunt si s`a suparat. Eram baut si din prostia mea ne-am despartit. Mentionez ca am avut impreuna 2 ani jumate. Ne iubim foarte mult. Acum nu stiu ce sa mai cred. Gurile rele incearca sa faca mult mai rau. Unii imi zic ca are pe altcineva, Altii zic ca se intalneste sambata acum cu un baiat altii zic ca nu ma mai vrea ca ma uraste. Nu ii cred ca stiu ce vor. Ce sa ma fac? Nu mai pot sa stau fara ea. O iubesc foarte mult. Simt ca innebunesc. Oare voi mai avea sanse sa ma impac cu ea? Ea tot o tine pe a ei ca nu ne mai impacam. PS: La vara vroiam sa o cer de sotie. Am aproape 20 de ani. Ne doream foarte mult sa ne casatorim. Dau funda.

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu arunca ea doi ani jumate asa usor.Caut-o si intreab-o de ce trebuie sa platesti asa un pret mare fiindca ai fost sincer.Nu ai facut nimic rau,nu puteai sa mergi la ea,ai iesit cu baietii,nu cu alta fata! Da,ea e ranita acum si refuza mereu,dar eu cred ca mai mult vrea sa te pedepseasca pentru greseala ta. Spune-i ca te-a pedepsit destul,ajunge! Du-te la ea si vorbeste-i,spune-i toate astea, du-i flori, aminteste-i clipele voastre frumoase.Hai,capu' sus!

| BRG a răspuns:

Salut nu trebuia să o minți, că dacă ai mințit-o odată ea nu mai are încredere în tine, acum depinde de tine cum poți să-i recîștigi încrederea.

| Lummy a răspuns:

Pai vb serios cu ea si intreab-o daca te mai iubeste. probabil ca iti va spune ca nu ca nu conteaza sau nu iti va spune nimic.dar cu siguranta ca te iubeste.nu poti sa nu mai iubesti pe cineva asa de repede dupa ce ati fost impreuna timp de 2 ani. cand vb cu ea spune-i cat de mult o iubesti, cat de importanta e pentru tine,cat de multi regreti fapta facuta si ca ai face orice sa nu o pierzi definitiv. daca tot te refuza, spune-i ca esti dispus sa o astepti pana isi clarifica sentimentele si ca o sa faci tot posibilul sa-ti fie favorabil tie. sper sa te impaci cu ea ca e naspa sa pierzi pe cineva din cauza unei erori.aaa, si explica-i cum s-a intamplat de fapt cu mesajul, fii sincer cu ea, acum mai mult ca niciodata. succes!

| BoBoLiNo92 explică:

Toate astea le-am facut... Si... Asa zisii prietenii nostri, si multi altii acum incep sa puna paie pe foc. Scot fel si fel de lucruri din gura ca si cum eu sunt cu o alta fata si mi`e sa nu ii creada.

| Mairead a răspuns:

Daca ar tine la tine nu cred ca si-ar gasi pe altcineva. Daca iubesti nu poti face asta.Cel putin trece o perioada dar nu asa de putin,incearca sa vorbesti cu ea, cere-ti iertare, du-te la ea cu un buchet de flori.Clarificati-va amandoi situatia, daca te iubeste te va asculta, si iti va da o sansa.

| Andra_2494 a răspuns:

Poate ea si a gasit pe cineva odata ce spune ca nu mai vrea sa va impacati si ca te uraste poate iti spune asta sa nu mai insisti...ar trebui sa o lasi o perioada mai moale cu ea, iar daca ea te iubeste si iti va simti lipsa te v a cauta si poate chiar ar vrea sa va impacati.

| alwaysfallen a răspuns:

Du-te la ea si cere-ti iertare explica-i pe indelete si roag-o sa te asculte! poti lua si niste flori cu tine! daca te iubeste o sa te ierte! nu ai facut o greseala emorma! Bafta!