| Dee0tzaA a întrebat:

tongue M-am indragostit de baiat, am stat 6 luni cu el, si apoi ne-am despartit din cauza ca nu nu mai raspundea la telefon, il avea inchis cateodata, sau puneaq pe altcineva sa rasp, si dupa o saptamana dupa ce a inceput sa faca "figuri" i-am trimis un mesaj in care i-am spus ca nu mai vad nici un viitor pentru relatia noastrasad, iar de atunci nu am mai stiut nimic de el, nici macar daca a citit mesajul.Am crezut ca incep sa il uit dar dupa aia l-am vazut, a venit la mine la liceu, dar am trecut pe langa el si nu am zis nimic, nici nu m-am uitat la el. De atunci numa la el ma gandesc si as vrea sa ma impac cu el pntru ca il iubesc f multstraight face. Astazi l-am sunat pentru ca nu am mai putut rezista sa nu vb cu el si a vorbit cam rece cu minesad. Ce as putea sa fac sa ma impac cu el? Cum sa fac? Credeti ca mai are rost sa mai incerc dupa ce nul l-am bagat in seama atunci in curtea liceuluisad?
Multumesc pentru raspunsurisad!

Răspuns Câştigător
| nevermind_6208 a răspuns:

Cred ca te amagesti si nu are rost... daca tea ignorat inseamna ca nu era serios, si daca vrei altceva decat un one night stand, treci peste.winking

4 răspunsuri:
| aty91 a răspuns:

Nu merita sa-l bagi in seama ca poate el nu mai tine la tine de e asa indiferent. Oricum vina nu e la tine din ce ai povestit. Incearca sa vorbesti cu el daca chiar iti doresti asa de mult si intreaba-l daca ar fi dispus sa va impacati. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma el nu mai simte nimic pentru tine! si nu stia cum sa iti zica probabil de aia nu t mai dat nici un semn! daca intr-adevar te iubea nu se comporta asa cu tine! dar pana la urma voi stiti ce a fost intre voi ce va legat... oricum bft!

| Andruska55 a răspuns:

Uite...iti garantez ca el nu te iubeste si sta cu tine doar pentru sex...

| Soso_6188 a răspuns:

Nu...stiu eu zic ca da adica vb cu el intrabal ce sa int poate ai inteles gresit si el sa sup incearca nu ai nimic te pierdut succes :*