| anonim_4396 a întrebat:

Salut, pai o sa incep prin a spune ca nu credeam ca o sa ajung vreo data la o chestie de genu, dar sunt speriat. In ultimele zile mi-am pierdut brusc erectia... Adica cu partenera duc prima tura, dar la a 2 a nu mai am erectie + ca nici filmele nu ma mai excita si asta cand sunt singur... Ce-i drept am evitat in ultimul timp sa ma mai masturbez cu gandul sa fiu mai "taur" in pat dar parca are efect invers. Ce mai ii de mentionat ii faptul ca de multe ori aveam erectie (perfecta) si de la un sarut pe gat acuma e mult mai greu si chiar ma ingrijoreaza chestia asta confused si e jenant sa stai cu o gagica buna in pat si sa nu faci nimic...
Acuma ma bate gandul sa iau ceva pastile cu efecte pe perioade lungi, nu viagra ci ceva cu vitamine poate am ceva dereglari la sistem.
Ps: am mai avut niste proiecte la care am lucrat zilele astea dar nu m-am stresat asa mult (chiar deloc) sa ajung in halul asta...

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Din pacate toate necazurile au un inceput. Pentru un timp trebuie sa te multumesti cu un singur numar. Mai greu este ca si ea trebuie sa se multumeasca cu acest singur numar...Roaga-te sa fie numai stresul cel vinovat.

| Garoafe a răspuns (pentru neutrino):

Sper sa fie doar ala desi... dupa cum am zis nu prea cred sa fie de la chestia aia... Am avut momente mai proaste si mai rele in viata dar tot eram "in vana". confused

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Manca mai mult usturoi ajuta la erectie

| Emilian65 a răspuns:

Vezi unde duce masturbarea? La o eventuala impotenta. Lasa-te de masturbare si totul va fi bine.

| Garoafe a răspuns (pentru Emilian65):

Pai tocmai asta incercam sa spun, nu m.am mai masturbat de cateva saptamani I don't want to see. Faza ii ca acuma am avut o discutie cu partenera si ea a fost foarte chill, a acceptat situatia zicandu-mi, cand imi revin imi revin si gata. Chiar ma incuraja sa luam o pauza de o saptamana fara sa facem nimic. Mai interesant ii ca dupa discutia aia chiar pot sa spun ca mi.am revenit. Adica eram pe ideea ca orice se intampla este ok. Si chiar a fost mai bine decat ma asteptam ^_^. Tind sa cred ca a fost vroba doar de anxietate de performanta... Sau ceva de genu. Oricum, multumesc de raspunsuri.

| Pain4Souls a răspuns:

Ba viagra in ajutor