| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Pe data de 28.02. 2018 prietenei mele i-a venit menstruația iar pe 03.03. 2018 am avut un contact protejat cand inca mai venea putin sange. Pe undeva pe la sfârșit prezervativul s-a rupt afara nu in ea si ne am oprit.
Pe data de 04.03. 2018 se terminase si menstruatia exact cand trebuia avand in vedere ca tine in medie 5 zile.
Acum pe 24.03. 2018 am avut din nou un contact protejat dar foarte scurt pentru ca am observat niste sange si am zis ca e menstruația avand in vedere ca sunt 24 zile si este putin neregulat.
In ziua respectiva i-a curs sange de culoare rosu normal si mai tarziu mai închis aproape spre maroniu. Urmand ca ieri pe 25.03. 2018 sa vina normal de culoarea aceea rosie.
Astazi mi-a spus ca a gasit decat 2 pete mai maricele.
Este a 2 a zi practic si sunt speriat si nu stiu ce este. Sarcina nu are cum pentru ca a fost protejat iar prezervativul s-a rupt cand era afara si nu am continuat. Eu zic ca e menstruație normala ce parere aveți?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

N ai de ce sa ti faci probleme prietena ta n are cum sa fii ramas gravida daca ati facut sex la menstruatie indiferent daca ar fi fost protejat sau nu.

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria, nu este gravida.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da este menstruatie normala.