| Sergiu3210 a întrebat:

Salut, penisul meu nu se decaloteaza complet in stare erecta, se decaloteaza cam 90% si daca totusi trag tare si se dacaloteaza complet, se intoarce inapoi la jumatate, precizez ca, cand eram mic am fost la urolog sa vada daca am fimoza si nu era cazul!
Intrebarea mea este, de ce cand reusesc sa decalotez complet, se intoarce inapoi la jumate si daca este normal ce mi se intampla?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este normal ca preputiul sa revina mereu la pozitia sa... naturala. Este indicat ca in astfel de cazuri sa practici ori de cate ori poti/ai ocazia exercitii de largire a deschiderii preputiului, pentru ca decalotarea sa se produca mai usor, fara a fi nevoie de cea mai mica fortare. In test totul poate fi considerat... OK. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

E normal, așa trebuie să fie, nu te mai lua după tot ce vezi prin filmele xxx.

| Emilian65 a răspuns:

Este normal ce se intampla cu penisul tau.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Analizeaza: pentru ce a creat natura preputiul? Nu pentru a proteja glandul, care este foarte sensibil?!