| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni.

Am aproape 17 ani si inca sunt virgin, inca "nu m-am dat la viata" cum as spune. big grin
Imi este frica daca vreo fata ar vrea sa faca dragoste cu mine ca am penisul prea mic,,, 13-14 cm.
Vreau sa va intreb daca aceasta metoda este buna pentru marirea penisului natural, am citit multe articole si multi spun ca ar merge...

Avand in vedere ca penisul este format din tesut muscular si cartilaginos, o masare dedicata a acestuia poate duce la alungirea sa. Astfel, pentru a practica aceasta tehnica, barbatii trebuie sa maseze penisul, doar longitudinal, de la baza acestuia spre varf.
Pentru ca masajul sa fie eficient, este indicata folosirea ambelor maini, in special a varfurilor degetelor. Exercitiul se practica timp de 1 minute si se repeta de maxim 3 ori pe zi, fiind eficient cand organul genital se afla in semi-erectie

Stiu ca asa sangele din penis circula pana in varful acestuia, si dupa la marirea sa in timp.

A incercat cineva? Sau credeti ca o sa mearga?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Esti OK ca lungime. In functie de studiu, lungimea medie este intre 12-15 am. in erectie. Iti mai poate creste natural pana pe la 21 de ani. E mai important sa stii ce sa faci cu el si sunt anumite pozitii cate te avantajeaza.
Nimic nu merge cu adevarat in materie de lungire. Exista o procedura chirurgicala in care se taie niste tendoane si apparent se lungeste, dar apar alte probleme. Tu poti sa faci exercitiul, nu strica dar nici nu te ajuta.

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Deja este tarziu, dar poti incerca. Probabil ca nu vei reusi decat sa te masturbezi de 3 ori pe zi.

| Flavius1998 a răspuns (pentru neutrino):

Nu sunt un labar disperat laughing

| VictorVictoras a răspuns (pentru Flavius1998):

laughing daca te iei dupa toti nebunii o sa devi laughing

| Emilian65 a răspuns:

Marimea care o are penisul tau este suficienta pentru a satisface orice fata. Ai rabdare ca va mai creste, nu ai nevoie de exercitii speciale de marire.

| Ycu a răspuns:

Dacă de la 17 ani vrei să îți mărești cucu la 21 clar îți pui silicoane.

| VictorVictoras a răspuns (pentru Ycu):

Esti nebun laughing beam un pahar de suc cand am citit comentariul tau m-a bufnit rasul si am varsat sucul laughing

| VictorVictoras a răspuns:

Esti ok amice, o poti satisface si cu 5 cm happy 8 cm am inteles ca e media dar eu am uitat cum arata unul de 8 happy cred ca m-as simpti foarte frustrat cu unul atat big grin

| SkyPilot a răspuns (pentru VictorVictoras):

8 cm in stare flasca. Eu ma uit la astia:
http://en.wikipedia.org/wiki/Human_penis_size
Altfel, cate capete atatea pareri :)

| VictorVictoras a răspuns (pentru SkyPilot):

Habar nu am nu prea m-am informat in mod special despre asa ceva ca nu mi-a fost necesar happy doar am inteles asa din trecere cate ceva happy sti ceva daca nu ai una poti folosi alta happy mai o mana mai o... Gura, fiecare cum stie si cum poate happy

| SkyPilot a răspuns (pentru VictorVictoras):

Multi pun intrebari de-astea asa ca am dat o cautare. Asta a fost primul hit. Probabil ca gasesti in fiecare zi cate doua intrebari pe tema asta.
5 cm. sunt cam putin sa satisfaci pe cineva. Iti trebuie minimum 8 ca sa atingi punctul G, dar de aici incolo depinde ce stie baiatul sa faca cu ea. Nu merge intotdeauna sa pui in joc degetele si limba. Eu am dat peste fete care o doreau pe preacinstita cum o numea Creanga, si atat.

| Flavius1998 a răspuns:

Va rog nu o luati in gluma...