| Jajajajaj a întrebat:

De ce la 13 ani am penisul de 3cm și încă am vârful penisului? Cum scap de vârf?

18 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil pentru ca ai probleme cu hormonii de crestere si nu esti inca dezvoltat.
O investigatie medicala, facuta la un medic endocrinolog, ti-ar ajuta enorm la stimularea dezvoltarii tale si probabil la cresterea cucului.

| Jajajajaj explică (pentru Violleta2022):

Am 13 ani si am înălțimea 1.51 trebuie sa merg la endocrinologie neapărat sau îmi creste când mai cresc în ani?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Jajajajaj):

Esti intr-adevar micut si de statura, dar 3 cm de cuculet, este mult prea putin pentru anii tai.

| sierra1 a răspuns:

Mami, lasă tu endo(crinologii) și cucii și hormonii și alte bazaconii ce ți-au mai zis unii savanți atoateștiutori și vezi-ți de jocuri, școală... reluăm discuția peste vreo 4-5 ani

| Jajajajaj explică (pentru sierra1):

Am 13 ani si am înălțimea 1.51 trebuie sa merg la endocrinologie neapărat sau îmi creste când mai cresc în an

| dinaprilie a răspuns (pentru Jajajajaj):

Mergi si vorbeste cu tata sau cu mama..nu o sa fie "panica".

| Jajajajaj explică (pentru dinaprilie):

Si cum sa ii spun? Și pana la urma dacă nu merg se rezolva dacă cresc în ani?

| sierra1 a răspuns (pentru Jajajajaj):

Mami, ai citit ce ți-am scris?

| dinaprilie a răspuns (pentru Jajajajaj):

Cu curaj..repet nu este ceva grav..sa ci sa ne spui cum s-a rezolvat

| Jajajajaj explică (pentru dinaprilie):

Am citit cum as avea probleme cu hormonii cum pot rezolva fără sa merg la doctor?

Răspuns utilizator avertizat
| dinaprilie a răspuns (pentru Jajajajaj):

Se zice ca barbatul poate sa le faca pe toate mai putin sa nasca..mergi la doctor.o sa fie bine..meegand la doctor ai rezolvat problema pe jumate..sau vraci..cum vrei sa ii spui tu.

| Jajajajaj explică (pentru Avner):

Îți bați joc...

Răspuns utilizator avertizat
| NonZarek a răspuns:

Calmează-te, încă ești destul de mic, când vei mai creste în ani, te vei dezvolta foarte mult și atunci dragonul va creste și el, pana atunci bucurate de vârstă.

| Jajajajaj explică (pentru NonZarek):

Am un var care are 13 ani si la 11 ani am întrat din greșeală peste el în baie și îl avea mare... Și asta ma sperii ca nu o sa am vreo iubita sau toți își bate joc de mine și am văzut pe unu îl avea mic exact ca al meu și era mare în ani crying

| NonZarek a răspuns (pentru Jajajajaj):

Depinde, poate atunci era trezit dragonul, eu zic doar sa te calmezi și sa nu te stresezi))

| Jajajajaj explică (pentru NonZarek):

Dar nu e prea normal ca unu de 6 ani sa...