| nicolai597 a întrebat:

SALUT prieteni ~! am o intrebare! spuneti-mi va rog! baiatul isi pierde virginitatea daca face dragoste prima data cu prezervativ? i se rupe ata? va rog frumos spuneti-mi daca stiti! mersi aticipat happy

1 răspuns:
| sWeEtAnGeL_8448 a răspuns:

Buna! Ata se poate rupe la orice act...cu prezervativ nu cred ca ar putea!
Unii baieti pot face sex toata viata dar sa nu li se rupa ata... difera de la barbat la barbatwinking Daca nu ti se rupe ata nu inseamna ca nu ai faqto niciodata!
Succes! :*
FUNDA?