| япончик a întrebat:

Salut, prieteni am realizat un video pentru prietena mea, si nu stiu daca ii va place, privitil va rog si dativa cu parerea- spuneti-mi si daca are greseli mersi mult- va rog sa-mi scrieti citi ani aveti, cin lasati o parere-sa ma pot orienta, nu trageti atentia la ortografie la greseli, multumesc inca o data: http://www.youtube.com/watch?v=V-1iGBADGm0

4 răspunsuri:
| FlyingSoul a răspuns:

Renunta la partea cu fata care scuipa pe geam, cauta sa inlocuiesti si ce a zis Valisha18, in loc de "sunt in creul 9" sa scrii" sant an al 9-lea cer" si la urma pune alt video care sa reprezinte suferinta nu p ala cu negrul

| ioanadanny a răspuns:

Faza cu mii greu mii trist
sa scrii si tu mie greu.sunt trist

pentru mine esti aerul, o viata lunga si plina de fericire(parerea mea)

pastrez amintirile si TRAIRILE...

N-AS vrea ...ca tu le IGNORI

nu as putea SA TRIESC FARA TINE crede-ma te rog

| Valisha18 a răspuns:

Aizis :''te iubesc in tot deauna''. Se scrie intotdeauna. Si muzica e putin cam deplasata...mai bine puneai un vals sau ceva romantic. Si ai zis ca nu o iubesti pentru cine este, ci pentru cine esti tu langa ea...asta da impresia ca nu o iubesti pe ea, asa, o iubesti doar pentru ca iti face poftele. Alte mici observatii: sa scrii fiecare replica cu litera mare.

| LiDa6gV a răspuns:

Draguta ideea da sunt greseli marii de ortografie. oricum sigur ii va placea daca e mai draguta daca e de aia rea si nebuna o sa caute motive dar dupa fata ei nu pare asa ca curaj!