| япончик a întrebat:

Salut, prieteni am realizat un video pentru prietena mea, si nu stiu daca ii va place, privitil va rog si dativa cu parerea- mersi mult- va rog sa-mi scrieti citi ani aveti, cin lasati o parere-sa ma pot orienta, nu trageti atentia la ortografie la greseli, lasatii un comment, si vot +, dau funda multumesc inca o data: http://www.youtube.com/watch?v=V-1iGBADGm0

4 răspunsuri:
| SϋffℓεΤĐεCσρίℓ a răspuns:

Este intr-adevar foarte frumos.Eu m-am emotionat putin. Daca este facut de tine sigur o sa-i placa.Mult succes!

| ioanadanny a răspuns:

16 ani...ar trebui schimbata melodia si la inceput filmuletul acela...ai putea pune niste poze mai delicate, romanticewinkingsi o melodie mai frumoasa nu asa de trasnita:d

| dededydy a răspuns:

E foarte frumos si daca tu l-ai facut pentru ea insemna ca va fi forte fericita! fundita?

| nico6 a răspuns:

Sigur o sa ii placa ii frumos