| япончик a întrebat:

Salut, prieteni am realizat un video pentru prietena mea, si nu stiu daca ii va place, privitil va rog si dativa cu parerea- mersi mult- va rog sa-mi scrieti citi ani aveti, cin lasati o parere-sa ma pot orienta, nu trageti atentia la ortografie la greseli, multumesc inca o data: http://www.youtube.com/watch?v=V-1iGBADGm0

3 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

20 ani
Daca incerci sa o faci sa rada merge... T-Bag intr-un clip care se vrea a fi amuzant? LOOOOOL
Si incercarea de a scrie cu mouse-ul... Meh...

Lasa fata in pace...

T-bag intr-un clip de "dragoste" rolling on the floor

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Ohh crap, sau T-bag e modelul tau in viata? O.o
In cazul asta...pentru binele fetei, stai departe de ea. CAT MAI DEPARTE

| Christinna_9563 a răspuns:

Buna am 18 ani. Da foarte frumos din partea tahappy, melodia e minunata, nu vad de ce nu i-ar placea! Oricarei fete i-ar placea orice mica atentie din partea prietenului ei happy. Deci sper sa ai succes cu ea! E o fata norocasahappy!