| япончик a întrebat:

Salut, prieteni am realizat un video pentru prietena mea, si nu stiu daca ii va place, privitil va rog si dativa cu parerea- mersi mult- va rog sa-mi scrieti citi ani aveti, cin lasati o parere-sa ma pot orienta, nu trageti atentia la ortografie la greseli, lasatii un comment, si vot +, dau funda multumesc inca o data: http://www.youtube.com/watch?v=V-1iGBADGm0

9 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Mie nu-mi placebig grin
Daca mi-ar face asa fostul meu prieten m-ar scarbiibig grin

| nimicaici a răspuns:

Super :X

| ღNameღ a răspuns:

Da.mai.ce sa zic, e superb, dar. nu imi place chiar la maxim pentru ca sunt 39890879 de greseli de ortografie, oricum...nu le-am bagat in seama, dar excluzand asta e prea siropos''Alina, te implooooooooooor, voi muri fara tine''. bai frate, schimba partea aia cu ''te iubesc si te voi iubi cat va lumina soarele'' sau asa ceva...

Răspuns utilizator avertizat
| Geo17 a răspuns:

Du-te si dati foc cu videoclip cu tot! ooff doamne!

| Tailynne a răspuns:

Buna, dupa parerea mea este un videoclip frumos,daca te razgandesti si vrei sa-l refaci iti propun cateva melodii:Massari-Real Love, C.I.A. - Unde e ea, Indiferent ft. BeBe - Pentru ea si cateva citate de dragoste:(http://www.citateistete.ro/2008/03/14/citate-de-dragoste/).
O zi buna si bafta in continuare! :d

| madalina_4528 a răspuns:

Pfff sunt fata am 16-17 ani happy clipul e ft frumos, la fel si mel nu iti faci griji in privinta ortografieiwinking e bine :* succes (gestul conteaza ) cand o sa vada clipul nu o sa ii stea capul la ortografie

| Styleno a răspuns:

Cam greu gasesti un asa baiat...succes:*

| YumiSukinanda a răspuns:

Pai e asaa si asa eu sunt fata si zic ca cam vocea aiaa prea subtire.si un ritm cam na nu e prea bun eu zic nu am 10 ani jumate dar daca as primi asa ceva nu prea mi-ar placea adica sincer deloc