| япончик a întrebat:

Salut, prieteni am realizat un video pentru prietena mea, si nu stiu daca ii va place privitil va rog si dativa cu parerea- mersi mult- va rog sa-mi scrieti citi ani aveti, cin lasati o parere-sa ma pot orienta, nu trageti atentia la ortografie la greseli, multumesc inca o data: vreau comente de la fete doar http://www.youtube.com/watch?v=V-1iGBADGm0

2 răspunsuri:
| FetitaCuOchiVerzi a răspuns:

E fffffffffff frumos si superb cu ce editor la facut? deci e prea frumos

| Annd a răspuns:

Frumos din partea ta ca faci asa ceva...
Se vede ca o iubesti.
App, e melodia lu Aventura, nu? big grin