| sigurantaplacere a întrebat:

Salut prieteni! Azi fac o luna de cand sunt cu o fata si vreau sa-i cumpar niste flori.Chiar nu am idee ce as putea sa-i spun cand i le dau.Multumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Uita.te bine la ele ca altele nu mai vezi! "

| TheLifeIsGood a răspuns:

,, Te iubesc acum la fel de mult cum am facut-o la inceput,, laughing, si o saruti. Ceva simplu, dar sincer si profund(nu zic ca, ce am scris eu e profund, dar na laughing ). Bafta! Sigur o vei uimi! happy

| PIPER23 a răspuns:

Nu trebuie ca florile sa vina la pachet cu un text aparte. Ii spui simplu ca florile sunt cu ocazia timpului petrecut impreuna. Gestul va fi apreciat cu siguranta.

| mimimumu a răspuns:

Ce frumos din partea ta! Mai rar vezi asa băieți in ziua de azi care sa aduca unei fete flori.Tot respectul pentru tine tipule!

| SuntFataa a răspuns:

Nu trebuie sa ii spui nimic, poti doar sa ii zabesti si sa ii spui gen "astea sunt pentru tine". Uneori cuvintele sunt de prisos