| mariaWoW a întrebat:

Cum se da funda? Cine imi spune ii dau.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Dupa ce primesti raspunsuri in partea dreapta ai sa vezi o insigna si dai click pe ea pentru a demara cel mai bun raspuns primit

2 răspunsuri:
| Malphas a răspuns:

In dreptul fiecarui raspuns ai o fundita alb-negru. Dai click pe ea si dai ok. Bafta!

| xPinkSunShine a răspuns:

Buna!
Te duci la intrebarea pusa de tine, iar in dreptul raspunsului utilizatorului caruia vrei sa ii dai funda, se afla o funda gri.Cand apesi pe ea,se va face portocalie.Pur si simplu, apesi pe ea si gata! Ai ales raspunsul acela ca fiind castigator laughing

Sper ca te-am ajutat!
Bafta!
Pa, pa!