| Leutzzu a întrebat:

Salut prieteni
tptul a inceput acum 2 saptamani cand m-am indragostit de o fata de atunci tot vorbesc cu ea dar doar ca amici faza este ca cand incercam sa ma apropi de ea ea se indeparta si nu stiam de ce pana ieri cand mi-a trimis un mesaj in care imi spunea ca peste 2 saptamani pleaca in Spania la maicasa de finitiv. cand am auzit a cazut cerul pe mine eu i-am zis daca vrea sa fie cu mine sav imi zica acum pana pleaca ca sa stiu si eu daca a tinut la mine dar ea a zis ca nu prea ma cunoaste (cei drept cam ASA ERA ) dar eu i-am zis ca putem sa ne cunoastem in astea 2 saptamani da ea a zis ca nu vrea sa se ataseze de nimeni ca apoi cand pleaca sa sufere si de atunci tot incerc sa gasesc o solutie sa o fac sa se razgandeasca dar nu pot va rog ajutati-ma dau funda + vot

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nici nu stie ea ce pierde! Daca deja tu o iubesti, cere-o de nevasta pana nu pleaca!

| Leutzzu explică (pentru neutrino):

Frate am 16 ani happy

| neutrino a răspuns (pentru Leutzzu):

Nu se spune ca in dragoste nu conteaza nic varsta si nici distanta? Daca ti-ai gasit marea iubire, de ce sa mai astepti?

| fotbalistata a răspuns:

Eu as spune sa nu te complici..nu aveti timp sa va cunoasteti in astea 2 sapt, poate doar sa tineti legatura pentru o relatie de amicitie.altfel eu una nu ii vad rostul.veti fi departe unul de celalalt si nu merita sa va complicati vietile, mai sunt atatea fete pe planeta asta.

| dannytama a răspuns:

Nu trebuie sa te stresezi in legatura cu asta, deoarece e mai bine asa sa nu va atasati unul de celalalt emotional pentru ca o sa suferiti mult mai mult fiecare si oricum daca e sa fie a ta e pusa deoparte, nu te mai axa pe acest fapt sa o faci sa se razgandeasca, if you love her let her gohappy