| PSHYCH8DYLLIC a întrebat:

Buna TPU.am o problema sad sunt in primul an de liceu si sa incep cu inceputul big grin Deci dupa inceperea liceului, la 3-4 zile a venit doi baieti la mine in clasa din a9a si noi avem sus in televizor au venit si tot schimbau posturile. iar eu am tipat sa lase undeva si atunci unul dintre ei a venit la mine sa`mi ceara id`u de mess. i l`am dat si cand am vorbit cu el pe mess incepea a zica ca ii place de mine ca sunt retrasa si am privirea patrunzatoare.in fine tot imi facea curte.
Si la cateva zile dupa ce tot am ajuns sa vorbesc cu el mai multe sa ne cunoastem ma tot intreba daca vreau sa ies cu el sa ne cunoastem si mai bine.si i-am zis ca nu stiu nu ies asa din prima si el acum vine in fiecare zii la mine in pauza si ma ia afara pe hol, ii place sa se uite nu mai in ochii mei cand vorbesc si a zis ca ar vrea sa aiba o relatie cu mine.si de atunci eu am inceput sa am cateva sentimente fata de elsad i-am spus mamei despre el si tata a aflat si a zis ca vor sa il cunoasca. A doua zii cand i-am dat aceasta veste era in regula, adica a acceptat din prima si ma miram i-am cerut sa ii vorbeasca frumos tatalui meu pentru ca el este cam dur si il cunoaste din prima...
Problema este ca in aceeasi zii el a venit de m`a luat pe hol si mi-a zis ca nu prea e pregatit pentru o relatie acum ca are multe treburi pe cap, dupa liceu e manager la un club, plus ca l-a sunat varusu si ca.trebuie sa rezolve niste chestii care nu mi le poate spune sad eu m`am intristat si am plect in clasa. a doua zi a venit la mine si i-am zis dc nu vrei sa`mi spui ce se intampla, crezi ca ma voi schimba, vreau sa te ajut si el mi-a zis ca nu poate ca nu stie nici maicasa ce face el, ca nu sta cu maicasa, are apartamentul lui si eu mi-am dat seama ca e ceva dubios daca nu stie nici maicasa, l`am intrebat dc esti urmarit de politie ce afaceri ai? si s`a cam infuriat si a zis ca nu`mi poate spune, sa nu il mai derutez atata ca o sa ramanem amici o perioada si daca are timp si de mine ca stie ce fel de relatie vreau sa fie langa mine, sa ma protejeze, sa ma plimbe si ca nu poate ca e foarte aglomerat.sad nu stiu ce sa ma mai fac, cum sa il ajut, cum sa fac sa se razgandeasca sa fie cu mine crying tin foarte mult la el si chiar nu stiu ce mi-a facut pentru ca i-am zis si lui in fata ca nu m`am tinut niciodata dupa un baiat cat m`am tinut dupa el. Si el mi-a zis ca ma intelege si i-am zis ca o sa vina timpu cand o sa se intoarca si nu o sa mai vreau eu, el a zis ca e constient ca ar putea sa ma piarda dar nu poate crying eu acum ma gandesc atunci dc a mai vrut sa ne cunoastem mai bine daca nu poate fi cu mine. nu stiu ce mi-a facut ca daca nu il vad macar odata prin liceu incep sa il caut si ma simt foarte prost
va rog ajutati`ma cu niste sfaturi c sa fac ca pe el il vreaucrying
Ms.

Răspuns Câştigător
| sheky a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti zic. rpobabil ca s-a si speriat pentru ca i-ai zis ca vrea sa-l cunoasca tatal tau sau poate ca el nu tine asa d mult la tine. sunt muuulte chestii care s-ar fi putut intampla happy oricum sunt sigura ca toate vin de la problema cu prezentatul parintilor big grin

3 răspunsuri:
| otherwise a răspuns:

La clasa a9a de inceput : AFACERI, asta e basmul basmelor; You just made my day! rolling on the floor

| RMC a răspuns:

Sfat:daca tot iei, ia cu painehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristi chiar a zis ceva manager la club? afaceri despre care nu poate sa iti spuna...
si eu usnt batman in timpul liber