| Larysa690 a întrebat:

Prietenul meu e supărat pe mine și vrea să ne despărțim..eu nu am greșit cu nimic dar el crede că eu nu am încredere în el și chesti de genul.I-am explicat de multe ori că îl iubesc și am încredere în el dar el e foarte orgolios și tot o ține e a lui.Ce aș putea să fac să ne împăcăm și să ii recâștig inima pentru că îl iubesc foarte mult?sad

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Dacă n-are argumente clare și solide pentru ce zice înseamnă că e doar un pretext

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai ce sa faci

| Andreeush a răspuns:

Poate e doar o scuză și nu știe cum să se despartă de tine.
Lasă-l în pace că nu are rost.

| Larysa690 explică (pentru Andreeush):

Sau ar fi bine să ii zic că luam o pauza?

| Andreeush a răspuns (pentru Larysa690):

Pauza e doar o scuză, un fel de a spune că relația nu duce nicăieri.

| Crackman a răspuns:

A gasit pe ltcineva care ii da ce vrea :0

| thereisnothingleft a răspuns:

Nu are rost să insiști la o împăcare. Dacă el nu vrea să mai audă de relația asta, lasă-l în lumea lui.Mai sunt băieți pe lumea asta, nu-ți irosi adolescența cu asemenea iluzii.

| Larysa690 explică:

Dc e vina mea?

| Doru199999 a răspuns:

Lasă l in pace!
Nu are rost.
Cel mai probabil cauta doar un pretext sa se despartă de tine.