| Stefan_3770 a întrebat:

am si eu o intrebare : dau fundahappy

! Daca combin o dieta + sport zilnic 30min/1 h plus smecheria aia cu folia(ceolofan) ce ziceti ar da radamente cam cate kg pe saptamana/luna?:X funda mare mare marelaughing

1 răspuns:
| strawberryblonde a răspuns:

Da dar dieta nu infometare pentru ca altfel vei ajunge sa te simti slabit si fara vlaga si ne mai putand sa rezisti vei da iama la frigider. sport e bine sa faci cat mai mult, cat mai multa miscare nu doar 30 de min pe zi, aia e pentru o viata sanatoasa, daca vrei sa slabesti incearca sa fi cat mai activ.