| tasica a întrebat:

Salut, recent am inceput sa vorbesc cu o fata care imi raspundea destul de sec dar usor usor a inceput sa imi vorbeasca altfel(pe facebook ). Mentionez ca nu ne vazusem deloc.A inceput sa imi trimita poze (nimic intim) si eu o complimentam.Imi vorbea dragut si am stabilit sa ne intalnim.
Ne.am intalnit si am stat cam o ora si jumatate de vorba.In tot acest timp ne.am plimbat, si cand ne.am asezat putin in leagan am pupat.o pe obraz si ea la fel.
Cand sa plece am tras.o spre mine si am pupat.o iar dar nu pe obraz si in timp ce ne indepartam imi spune``mai vorbim da?,, si eu ii zic ca da, dupa care ea continua zicand daca vreau.
In aceea seara a fost totul ok cat am mai vorbit pe facebook putin, dar in urmatoarele zile a inceput sa raspunda sec sa imi dea seen, si am cam insistat putin cu mesajele.Sunt foarte gelos si imi faceam scenarii ca vorbeste cu altii si etc.
Intr.un final i.am zis ca nu ii mai dau niciun mesaj si daca vrea sa vorbim sa imi dea...
Daca am gresit undeva sau am facut ceva rau astept critici si poate cineva sa imi explice de ce si-a schimbat asa drastic comportamentul? multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| WarHammer02 a răspuns:

Salut! nu ai facut nimic gresit doar ca unele fete nu stiu ce vor au probleme cu hormoni, sentimente etc laughing tu las-o in pace poate nu vorbea cdoar cu tine..eu zic sa mergi mai departe nu iti pierde timpul cu fete care vor atentie. O zi buna iti doresc, man! happy

4 răspunsuri:
| Cosmin4Fit a răspuns:

Baiete... apuca-te de tras fiare, te rog laughing

N-ai gresit cu nimic stai linistit! Fata e zapacita nu stie ce vrea.

| Cosmin4Fit a răspuns (pentru Cosmin4Fit):

Poate au prins-o parintii tongue

| MarcelAbagiu a răspuns:

Câţi ani aveţi?

| Constantin_Dragos_1997_8Tx6 a răspuns:

Nu ee atrasa de tine dar tu nu ai facut nimic gresit stai linistit