| dianaa123779 a întrebat:

Salut revin cu o întrebare deci eu îs cu iubitul meu de un an și jumătate acum in urma 2 săptămâni mi-am pierdut virginitatea pentru el deoarece îl iubesc dar nu asta contează acum in rula cu 5 zile am făcut din nou dragoste am inceput cu un mic sex oral dar numai că de tura asta a avut un comportament "vulgar" deoarece sa ușurat înainte și apoi când i-am zis macar sa îmi facă mie înainte a zis că asta l excita maxim și mi am zis hai mai să i fac pe plac și credeti-ma avea un gust că naiba nu exagerez și el mi-a și dat o palmă dar nu așa că între un joc"erotic" și (ceva gen eu is sluga el e stăpân) și a fost dată cu sete parca parca i-aș fi făcut ceva iar acum in urma cu 3 zile am făcut din nou bine a cam tras de mine că eu nu prea am vrut da știu că aș putea să le înfund dar sincer nu as vrea că el mereu mă făcea fericita mereu îmi aducea cate o ciocolata și câte o cutie cu bomboane plus că în fiecare zi îmi trimitea mesaje de dragoste da a apropo am inceput sa am pofte se poate sa fiu însărcinată sincer nu vreau de la cate luni se poate face avort parca din luna a7 nu mai merge nu da deci eu nu mai pot acum s-a dus undeva na spus unde când vine sigur îmi dă iar bătaie deci îmi vine să mă omor la ce sa mai trăiesc este că mi-am pierdut virginitatea de "pomana "este că voi avea o viață de chiin țin să precizez că eu nu o am pe mama pe care ș o întreb ce sa fac deoarece mama biologică mă abandonat la naștere iarr tata e bătrân nu vrea sa le am pe conștiință sau mai rău să plătească ceva și când te gândești că eram frumoasa clasei eram ceva gen sexy girl beautyfuul deci parca e alt om pe bune s-a schimbat foarte mult voi fetelor daca ți fi in locul meu ce ați face sper că e cineva care să mă înțeleagă motivul pentru care e pusă a2 oară întrebarea e că prima data a fost ștearsă bine era și vulgara un pic mulțumesc mult seara buna sărbători fericite alaturi de cei dragi vouă

Răspuns Câştigător
| elemonis a răspuns:

Buna.
Orice persoana trebuie respectata, iar el nu te-a respectat.
Cel mai bine ar fi sa termini cu el. O persoana respectuoasa, cu valori, responsabila, educata nu s-ar comporta asa NICIODATA. Nu ar trebui sa faca nimic fara sa aiba acordul tau si din ce ai mentionat a facut ce a vrut el fara sa aiba acordul tau, deci nu tine cont de ceea ce gandesti, spui etc. S-a gandit doar la el. Trebuie sa fii si tu bine, nu doar el.
A fost si violent. Nu uita: o data ce permiti o palma (adica nu pleci dupa prima palma primita) vor urma si altele.
Dupa cum ziceam cel mai bine ar fi sa te desparti cu el, iar in legatura cu protectia privind relatiile intime mergi la un medic ginecolog pentru a primi informatii privind riscurile si consecintele relatiilor intime. Nu vreau sa te sperii, insa trebuie sa fim responsabili.
Mai bine singura fiind efectiv singura, decat singura in 2 langa o persoana care nu te respecta, nu te apreciaza, este violenta cu tine etc.

6 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ai fi mai fericita daca pe viitor nu ai mai face sec fata casatorie. Daca cumva esti insarcinata nu omori copilul, mai bine da- l spre adoptie si fiul meu mai mare e adootat.

| Violleta2022 a răspuns:

Comportamentul acestui animal este inadmisibil!
Fugi fetita ca nu ai de ce sta cu un barbat violent, care te bate si te supune la scarbosenii doar ca sa-si satisfaca animalul din chiloti.

In ce priveste o sarcina, legal se poate face avort doar in primele 3 luni (12 saptamani) dupa care nu mai este posibil.
Mergi la Politie si fa reclamatie!

| dianaa123779 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc mult că mi ai deschis ochii așa o să fac sa ai o zi buna

| Maraa345 a răspuns:

Tristut, pleaca si da-i pace. Respecta-te pe tine si construieste-ti un viitor frumos.

| M1989 a răspuns:

Schimba-l?

| BoboBobo6717 a răspuns:

Cam câți anișori ai? 10?
Ferească Domnul... in ce lume trăim.
In fine. Termin-o cu el si vezi-ți de școală!