| Alexandru999167 a întrebat:

Va rog sa ascultati cu atentie si sa nu ma luati la misto..va rog.
Vorbesc cu o fata online si jucam un joc impreuna.
Fata aceea a primit niste mesaje de la niste prieteni(baieti) in joc si atat. Am intrat la ea pe cont si am vazut mesajele, avea 2 mesaje de la fostul prieten online sa zic asa, nimic special. mesaje normale daca e ok si daca se simte bine. A venit in clanul meu sa zic asa. tinand cont ca a fost undeva timp de aproape 2 ani. De aceea a primit mesaje.
Dimineata a sters mesajele, am vazut si asta. Mai devreme i-am spus ca tin la ea etc si sa nu ma minta. Mi-a spus ca a facut o greseala si a sters mesajele pentru ca era dimineata dar i-am spus ca nu am intrat la ea pe cont si simt ca minte. Mi-a ascuns faptul ca a primit mesaje de la fostul prieten chiar si dupa ce i-am spus ca poate asta e motivul. A zis ca nu ma mai minte niciodata si de asta am facut ce am facut, eu nu am mintit-o dar asta ar fi a 4-a oara cand ma minte dupa ce a zis ca nu o va mai face. I-am spus ca nu mai vorbesc cu ea pana nu imi spune adevarul. Poate e speriata pentru ca m-a mintit iar si de asta nu vrea sa spuna. tin la ea. Urma sa ne intalnim,viata e scurta si merita sa ne distram dar nu sunt nici un rahat si nu e singura fata din lume insa tin la ea., ce sa fac? As vrea sa imi spuna adevarul dar nu vreau sa ii spun ca am fost la ea pe cont, ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bă omule în primul rând e pe net, nici nu e prietena ta cu adevărat, ce naiba stai să-ți bați capu.

| Violleta2022 a răspuns:

In primul arnd, ceea ce ai facut tu este extrem de urat! Nu intrii pe contul nimanui, daca nu este de fata si nu ceri voie!
Nu poti pretinde cuiva sa fie sincer si corect cu tine cand tu nu esti.
Data viitoare, daca va mai exita veruna, acorda-i resopect si fii sincer cu ea, fiindca asa ceva nu-i admisibil.
Mie nu-mi citeste mesajele nici sotul, dapai un fitecine de prieten.

| SilentRain a răspuns:

Te-a mințit de 4 orii, aștepti și a 5 oară?
Eu zic sa nu ai așteptări prea mari, și sa apreciezi relația voastră virtuala laughing)
Și mai ieș pe afara!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa felul cum te porti cu ea, nu tii la ea catusi de putin.
Nu asa se poarta un baiat care tine la o fata.

| Valhoare a răspuns:

Vorbește si întâlnește-te cu fete din aproprierea ta, lasa relațiile virtuale.