| Lau2234 a întrebat:

Se poate sa ramani insarcinata dacă ai avut contacte sexuale protejate în a4-a și a5-a zi de menstruatie?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar nu ai medic de familie? Intreaba l pe el.

| Lau2234 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu nu am întrebat ceva legat de medicul de familie, eu am întrebat ceva la care îmi doresc să găsesc răspuns. Dacă nu vrei să îmi dai un raspuns bun, nu știu de ce ai raspuns la întrebare.

| corbulalbrosu a răspuns:

Atat teoretic cat si practic, atat posibilitatea cat si probabilitatea de a se putea forma o sarcina atunci cand sexul este protejat fiind folosit PREZERVATIVUL si mai ales si in perioada amintita, se poate afirma fara nicio teama de a gresi ca formarea sarcinii este 100% IMPOSIBILA. Sanatate!