| AleX810 a întrebat:

Sfatuiti-ma si pe mine in legatura cu urmatoarea chestie. Imi place foarte mult de o colega dar ea are un principiu daca ii pot spune asa " nu vreau sa am iubit din clasa ". In fine. Ce credeti ca ar trebui sa fac? Mi s-a parut ca a dat cateva semne cum ca m-ar placea. Merci! :*

4 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Degeaba te place daca are principii.nu prea merg relatiile intre colegi, o sa vezi si tu.mai sunt fete pe lumea asta

| neutrino a răspuns:

Principiul este este foarte sanatos. Nu este recomandata relatia cu vecinii si/sau colegii de clasa sau de alt tip. Daca te muti la alta clasa sau scoala, atunci situatia se va schimba in favoarea ta.

| Public22 a răspuns:

Daca te place, va trece peste principiul asta. te sfatuiesc sa îi spui ca vrei sa fii cu ea si gata. Daca accepta e perfect daca nu, apelezi la fata din banca a 2 a de la fereastra. laughing Succes prietene!

| xLexus a răspuns:

Pai ea nu vrea sa fiti impreuna pentru ca sunteti in aceeasi clasa din anumite motive pe care doar ea le stie. dar ma rog. ea nu vrea sa fie cu tine pentru ca va crede ca in caz ca va despartiti vor aparea discutii aiurea si ca poate te va iubi mult si ii e frica sa nu o ranesti. si daca o vei rani nu va mai vrea sa te vada pentru ca va suferi, iar prin faptul ca sunteti in aceeasi clasa e imposibil sa nu va vedeti. asta e parerea mea. sper ca te-am ajutat cat de cat happy