| Vlog's_Marius_2000 a întrebat:

Astazi am prima intalnire.
Vreau niste sfaturi va rog.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa fii tu insuti. Daca te place, bine, daca nu, iarasi bine.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Asta am vrut să zic și eu, poartă-te natural. Emoțiile sunt și ele naturale, dar se consumă și dispar după ce vă întâlniți.

| Andreeush a răspuns:

Lasă emoțiile, stresul.
Lucrurile o să vină de la sine.

| Plato a răspuns:

Nu exista sfaturi.
Daca-ti zice cineva ce sa faci, ar fi un scenariu, ai juca un rol. Or tu trebuie sa fii doar natural.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Daca fata e rea cu tine sa o fu+ti in cu+r pentru ca in pi+zda nu merita tar+fa ha, ha, ha, ha, ha, ha, glumesc frate.

| skogr a răspuns:

Sa-ti mearga capul mai mult decat gura, restul vine de la sine.